Saszetka do ręki – ideał na urlop

2020
09.28
Wróć na PoczątekZacznij Współpracę z NamiPrześlij swoją OpinięZobacz Wszystkie Wpisy

Wraz z rozpoczęciem się wiosny, wzrasta się także poziom uprawianej aktywności fizycznej wśród wielu osób. Słońce i wysoka temperatura zachęcają by wyjść na zewnątrz i pojeździć na rowerze albo pobiegać. Właśnie te dwie aktywności fizyczne są najpopularniejsze, z powodu ich uniwersalności i możliwości dostosowania do własnych potrzeb. Oczywiście by jednak móc je komfortowo uprawiać, nie wystarczają same chęci. Inne współczynniki bardzo pomagają w komfortowym bieganiu- chociażby muzyka. Ciężko biega się z samym telefonem w ręce, dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zakup czegoś, w czym można będzie trzymać telefon podczas aktywnego wypoczynku.


Jakie akcesoria zazwyczaj zabieramy ze sobą na urlop?

  • saszetki, nerki na pas
  • torby na ramię
  • plecaki sportowe
  • saszetki do ręki na dokumenty
  • etui na dokumenty
  • kurtki przeciwdeszczowe
  • buty trekkingowe
  • zegarki z kompasem
saszetka

Najlepsze saszetki do ręki jakie widziałam? Sprawdźcie ofertę saszetek do ręki od Belveder.

polecam, Celina Gwistka

Saszetka na pas i do ręki – praktycznie niezbędna

Czymś co może pomóc nie tylko w trzymaniu telefonu, ale i innych rzeczy jest nerka na pas. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie z wszystkim możliwych, gdyż saszetka sama w sobie jest bardzo lekka, pojemna i praktycznie nieodczuwalna podczas biegania. Inne rozwiązania uznać można tylko i wyłącznie za gorsze. Wszelkiego rodzaju opaski na ramię mają ograniczoną ilość miejsca.

Można trzymać tam albo telefon, albo inne ważne rzeczy jak na przykład pieniądze lub klucze. Z drugiej strony, jeżeli ktoś ma w spodenkach do biegania kieszenie zapinane na zamek, z jednej strony może wydawać się, że można trzymać w nich rzeczy, lecz po kilku minutach biegu każdy stwierdzi, iż jest to niekomfortowe.

saszetki do ręki skóra

Nerka – saszetka do ręki lub na pas wydaje się zdecydowanie najmniej uciążliwym pomysłem, dzięki któremu nie trzeba będzie zastanawiać się co wziąć ze sobą, kiedy idzie się biegać. Oczywiście w przypadku roweru także jest to komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza iż pozwala na spokojne wyjście bez konieczności zabierania ze sobą plecaka.


Uwaga: Nowa Aplikacja dla Turystów

Polecamy aplikacją umożliwiającą poprawne określnie położenia w terenie górskim, leśnym oraz miejskim. Wszędzie tam gidze możecie czuć się niepewnie, nie znacie otoczenia, jak też komunikacji miejskiej, aplikacja Turist New App od Google, pomoże wam podróżować komfortowo i w spokoju.aplikacja
Więcej na: New App na Google Store.

Czy każda nerka lub saszetka będzie dobra?

saszetka męska do ręki

Zasadnicze pytanie jakie może się pojawić, to czy każda saszetka nerka na pas będzie dobra? Prawda jest taka, że w zasadzie nie powinno być większych problemów z używaniem większości modeli. Jednak jeżeli ktoś chce zagwarantować sobie pełny komfort, powinien wybierać specjalnie do tych celów przygotowane modele sportowe. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na nerki saszetki na pas proponowane przez Belveder są nie tylko przystosowane do uprawiania sportu, ale również pełnią bardzo istotną rolę w turystyce. Mianowicie, są wykonane z wodoodpornych materiałów.

Wodoodporność kluczem w turystyce

Z pewnością nie raz byliście w sytuacji, że ubrani jedynie w podkoszulek, szorty napotykacie na ulewę w środku lata. Pogoda wszak zmienna jest i dobrze byłoby być na nią przygotowanym. Idąc tym tropem, warto zaopatrzyć się w produkty wodoodporne, przynajmniej w zakresie opadów.

saszetki na dokumenty

Nerki wykonane z membrany odpornej na wodę są bardzo praktycznym pomysłem. Umożliwiają szybkie schowanie najważniejszych rzeczy – portfela, kluczy, telefonu komórkowego i zabezpieczenie ich przed wilgocią. Jednocześnie nerka biodrowa, jest niezwykle zgrabna i nie zabiera duży miejsca a nie przestrzeni, pozwalając cieszyć się wypoczynkiem podczas zwiedzania.

Your Reply

You must be logged in to post a comment.