Plecak dla modnej dziewczyny

2020
10.05

Każda współczesna nastolatka ma swój własny gust oraz styl. Wybór stosownego plecaka młodzieżowego staje się zatem bardzo skomplikowanym wyborem. Bez względu na wszystko, każda młoda podróżniczka musi dysponować odpowiednim plecakiem, który będzie jedyny w swoim rodzaju, ażeby nie mylił się z plecakami pozostałych dzieci. Plecaki te występują w przeogromnej ilości fasonów, wzorów oraz kolorów. Nie trudno zatem o niepowtarzalny plecaczek turystyczny, w który nasza zbuntowana pociecha spakuje odzież, zapasowe obuwie oraz cały pozostały niezastąpiony na wycieczce ekwipunek.

Gdzie szukać inspiracji na plecak dziewczęcy?

Macie inne pomysły? Napiszcie do nas!

Plecak dla dziewczynki a moda

Moda zmierza w kierunku zwiększonej wygody, a plecak turystyczny który zakładamy, zwalniając przy tym dłonie, perfekcyjnie wpisuje się w tą tendencję. W różnorakim asortymencie marek modowych oraz sportowych znajdziemy dzisiaj rozmaite modele. Z pewnością warto stawiać na plecak sportowy z właściwościami turystycznymi, który doskonale uzupełni miejskie stylizacje nastolatki. Modny jest także plecak z odpinanymi szelkami, które można swobodnie zmieniać w zależności od bieżących potrzeb.

Typy plecaków dziewczęcych

Odmienną kategorię stanowią plecaki podróżne, które odznaczają się nieznacznie sztywniejszą konstrukcją oraz wielkością dopasowaną do wieku nastolatki. Plecaki osiągalne są w tradycyjnych modelach, zakładane na oba ramiona i również przekładane wyłącznie przez jedno ramię. Dodatkowo taki plecak podróżny często może być stosowany na zajęcia szkolne, wyjścia po zakupy, spacery, na rower. Ażeby nie kupować na każdą z tych okazji plecaka, wykorzystujemy w głównej mierze plecak przeznaczony do podróży i wycieczek. Na to także należy zwrócić uwagę przy wyborze plecaka wspólnie z naszą dorastającą panną. Jednakże trzeba pamiętać o tym, iż plecak to nie tylko gustowny czy modny dodatek, to głównie zdrowie. Obecnie można także nabyć również plecak na kółkach. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, którym priorytetowo zależy na zdrowych kręgosłupach. Szkolne dodatki potrafią ważyć rzeczywiście niemało. Wyjątkowo kłopotliwe może być to w przypadku dorastających nastolatek, z natury drobniejszych i słabszych. Takie plecaki mają wysuwane, teleskopowe rączki. Warto w tym miejscu dodać, że wybierając plecak na kółkach ze systemem „doczepianym” osobno, możemy pogodzić plecak turystyczny z modelem do szkoły. Jest to trafny sposób na oszczędność pieniędzy.

Dodatkowe atrybuty

Nie wspominaliśmy jeszcze o cechach dodatkowych, jakie warto aby posiadał nasz plecak dla dziewczynki i dziewczyny w nastoletnim wieku.

plecak
  • Wodoodporność – przydatna cecha szczególnie w górach, również tych niskich, gdzie pogoda jest bardzo zmienna.
  • elementy zwiększające widoczność – odblaski, zawieszki, i inne odbijające światło elementy plecaka to bardzo ważna i niedoceniana cecha.
  • atrybuty podnoszące wygodę dziecka – ramiączka wypełnione amortyzującą pianką, sylikonem, żelem – to aktualnie podstawa dobrego plecaka podróżnego oraz szkolnego. Odpowiednie wykonanie może przyczynić się do zmniejszenia odczuwalności ciężaru, nawet o 1/3.

Zobaczcie także: Amber Pol poleca

Nowości: Wróć na Stronę GłównąRedakcja Poleca: eleganckie plecaki partneraamberpol

Comments are closed.